Tek Rent A Car

Audi Q7 S Line Beyaz Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
Q7 S Line Dizel
Yıl
:
2012
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Audi markası otomobil konusunda kusursuz bir çizgide ilerlemek ile birlikte bu kusursuzluğu yüksek teknoloji ile de birleştirmenin tadını bizlere veriyor. Audi a serisi ile büyük bir ivme yakalamıştır ve bu sınıf sedan, station ya da spor kasa otomobil olarak adlandırılabilir. Ancak firmanın yüksek araç kategorisinde ve sınıfında da araçları piyasaya sunması suv ya da jeep kullanıcılarını heyecanlandırdı.

Sadece satın almak isteyenleri değil böylesine ağır bir aracı kiralamak isteyenleri de mutlu eden firma Audi Q serisi ile piyasaya çıktı. Hem sıfır araç almak isteyenlerin hem de özel günlerinde araç kiralamak isteyenlerin Audi Q7 S Line Beyaz Kiralama adına yapacakları çaba onların güzel seyahat etmelerine yardımcı olacaktır. Çünkü Q7 aracı hem yüksek bir araçtır hem de jeep kategorisinin en lüks sınıfında yer almaktadır. Aracın dış boyamasının sedef beyaz ya da parlak beyaz olması diğer araçlardan ayıran mükemmel bir özelliktir.

İç döşemesinin deri kaplaması ve aracın ön konsolu da sizleri büyülemektedir. S line serisi de özel donanımlara sahip bir seridir. Eğer bu araca binmek isterseniz satın almak yerine kiralamak da sizlerin işini görecektir. Hem de çok cüzi bir miktar ile günlük ya da haftalık kiralayabilirsiniz. Sadece b sınıfı bir ehliyete sahip olmak sizler için yeterli olacaktır. Tabi ki biraz deneyimde şart!