Tek Rent A Car

Audi Q7 S Line Siyah Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Audi Kiralama
Model
:
Q7 S Line Dizel
Yıl
:
2012
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Araç donanımı ve teknik özellikleri ile ülkemizde ve dünya da en çok tutulan modeller arasında olup, iş adamları ve gelir seviyesi oldukça yüksek kişiler tarafından tercih edilen Audi Q7 S Line Siyah kiralama ile hem fiyatıyla cazip bir  araçtır. Pek çok kişinin hayallerini süsleyen, sürüş konforu ve sahip olduğu ayrıcalıklarla üretildiği günden beri popülaritesini hiç kaybetmeyen ve kaybetmeyecek olan Audi’nin bu son serisi, görünümü ile de göz kamaştırıyor.

 

Siyah ve beyaz renklerde satışa sunulan bu araç modelleri, Kiralık Araç sektöründe de oldukça fazla tercih ediliyor. İş hayatı ve seyahatleri yoğun olanların, yurt dışından ya da başka şehirlerden gelen misafirlerini daha güzel ağırlanması gerektiğini düşünenler için ideal bir araçtır. Lüks Araç Kiralama listelerinde ilk sıralarda yer alan, vip konukların havaalanı transferleri, özel organizasyonların en vazgeçilmezi olan Audi Q7 S Line Siyah hem performansı hem de estetiği ile aracı kullananlara kendini özel hissettirmektedir.

 

Özellikle metropollerde vazgeçilmez önceliklerden olan araçlar, daha çok buralara çeşitli sebeplerden dolayı misafir olarak gelenlerin problemidir. Audi Q7 S Line Siyah’ ın dış tasarımı hem aracın hem de sürücünün sportif olma iddialarına dikkat çeker. Sportif tasarımı araca zariflikte katarak standart modellerden ayrılmaktadır. Saatlik, günlük ve aylık gibi seçeneklerden istediğinizi tercih etme lüksü veren araç kiralama firmaları bunun yanında full kasko ve sigorta, koşulsuz 24 saat yol yardımı ve özel şoför imkânları ile keyfine düşkün kişilere tüm hizmetini sunmaktadır.