Tek Rent A Car

BMW X6 Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
X6 Dizel
Yıl
:
2014
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Gösterişli olması ile dikkat çekmeyi son derece lüks bir jeep olan BMW X6 DİZEL konforlu seyahat etmeyi hayal edenlerden misiniz? BMW X6 Dizel sayesinde bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebiliriz. BMW X6 DİZEL sınıfındaki araç gruplarının içinde yakıt açısından en cimri olan araçlar arasında yer almaktadır. Bmw X6 Dizel boyutlarıyla da sınıfındaki standartların önüne geçmektedir. Uzunluğu 4877mm olan aracın genişliği 1983mm,yüksekliği 1690mm dir.

 

Bagaj hacmi de 570lt olan BMW X6 DİZEL büyük boy 3 valiz, orta boy 4 valiz, küçük boy 5 valizi rahat bir şekilde almaktadır. BMW X6 DİZEL aracımızda hava yastığı, klima, hidrolik direksiyon ve direksiyondan kumandalı cd çalarlı teyp standart olarak sunulmaktadır.5 kapılı olan bu lüks aracımız manuel/otomatik şanzımanlı ve dizeldir. Çeşitli oto kiralama firmaları lüks otomobil koleksiyonlarında yer alan BMW’ nin bu en iddialı jeepi, son derece ekonomik koşullarda dilediği kadar hayranlarının olabilecek bir jeeptir.

 

Her açıdan muhteşem olan, göz kamaştıran, son derece zarif, etkileyici ve keyifli bir jeep olan BMW X6 DİZEL kiralama sayesinde bütün bu güzellikleri size de yaşatmak için tasarlanmış adeta… Yeni nesil bu sportif görünümlü jeep inanılmaz iç dizaynı, yol tutuşu ve performansıyla da göz kamaştırıyor. Alman harikası jeep ile uzun yolculuklara çıkabilir, yollarda herkesin hayranlığını kazanabilecek, olağanüstü bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Donanımda full olan bu araçlar sizlere en uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.