Tek Rent A Car

Chevrolet Camaro RS

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Chevrolet Kiralama
Model
:
Camaro RS
Yıl
:
2015
Motor
:
3600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Coupe
Yakıt Tipi
:
Benzin
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Hollywood filmlerinin vazgeçilmez bir aracı olan chevrolet camaro son modeli ile dünyayı kasıp kavurdu. Herkesin sahip olmak isteyeceği İtalyan ve amerikan çizgiler ile özene bezene dizayn edilmiş aracın sportif görünümünden çok ağır ve sert duruşu dikkatleri çekiyor. Araç gerek yere yakınlığı ile gerekse de tek kapı olması özelliği ile Cabrio ve coupe zevkini bir arada yaşamanızı sağlıyor. Üstünün açılabiliyor olması da 2014 modern camaro Cabrio nun vazgeçilmez ayrıcalıkları arasında.

 

Kendine has sarı rengi ve üzerindeki iki geniş siyah şerit boyası ile tam bir yarış arabası kullanıyormuşçasına edalara kapılmanıza olanak sağlıyor. Bu sayısız sonsuz özelliklerin ardından araca yüklenen yüzlerce beygirlik güç de sizlere yarış arabasının içerisinde olduğunuzu hissettiriyor. Hatta diğer araçlarda olmayan bir özelliği de hız ve vites kadrajının ön konsolda bulunması haricinde bir de projeksiyon sayesinde göz hizanızda ön cama yansıtılıyor. Bu da yola odaklanmışken hızınızı da kontrol etmenizi sağlıyor.

 

Chevrolet Camaro RS Kiralama adına yapacağınız bir arama ile bu aracı kampanyalı şekilde kiralayabilirsiniz. B sınıfı ehliyetiniz ile yapacağınız başvuru sırasında sizlere çok sayıda dosya evrak çek senet vs. yüklenme yapmadan rahatlıkla anahtara kiraladığınız gün kadar sahip olacak kilometre sınırı olmadan istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Camaro aracının sizlere vereceği ayrıcalığı ve lüksü başka hiçbir arabada bulamayacaksınız.