Tek Rent A Car

Hyundai İ30 Dizel Otomatik Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Hyundai Kiralama
Model
:
i30 Dizel Otomatik
Yıl
:
2016
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Hatchback
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Hem dizel yakıtlı hem de ekonomik bir araç kiralamayı düşünüyorsanız Hyundai İ30 tam size göre diyebiliriz. Özellikle şehir içi kullanımda üstün yakıt tasarrufu ve pratikliği ile İ30 Dizel Otomatik Kiralama, uygun fiyat ve seçenekler ile oldukça ergonomik bir tercih olacaktır. Hyundai son dönemde Avrupalı rakipleri ile kıyaslandığında oldukça kaliteli ve yüksek performansa sahip araçlar üretmektedir. 1.6 dizel motorlu i30 CRDi, gerek yakıt tüketimi ve düşük sürüm seviyeleri ile gerekse iç mekân konfor ve gelişmiş donanımları ile birçok sürücünün ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek düzeyde bir araç.

 

Oldukça sessiz çalışan dizel motor uzun kullanımlarda kullanıcıyı hiç rahatsız etmiyor. Üstün yol tutuş özelliği ve titreşimsiz bir direksiyon ile araba kullanmayı zevkli bir hale getiren Hyundai i30, direksiyon üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde dikkatiniz dağılmadan güvenli sürüş olanağı sunuyor. Rahat ve bel destekli koltuklar vücut anatomisine uygun olarak tasarlandığı için uzun mesafelerde bile sürücüyü rahatsız etmiyor. 6 ileri manuel ve otomatik vites seçeneği bulunan i30 gerçekten eğlenceli bir araba.

 

Dış tasarımına gelecek olursak i30, oldukça dikkat çeken modern bir tarza sahip. Panoramik geniş cam tavan ve sunroof araca rahat ve ferah bir ortam sağlıyor. Ayrıca park sensörü ve geri görüş kamerası sayesinde şehir içi kullanımlarda park etme sorunu da tamamen ortadan kalkıyor.