Tek Rent A Car

Mercedes E 250 4 Matic Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
E 250 Dizel 4 Matic Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
2200
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  
Köklü kurumsal firmaların en başında gelen Alman Mercedes Benz firması çıkardığı çeşitli segmentlere ait sınıf otomobillerle her kesimden insana hitap etmektedir. Böylece gerek otomobil satın alma gerekse kiralama yönünden bütçenize göre çeşitli opsiyonları sunmaktadır.
 
Üst sınıf bir otomobil kiralayacaksanız, o zaman E serisini seçmeniz yerinde olacaktır. Sınıf özelliğini ‘Executive’ sözcüğünden alan bu üst sınıf otomobil, size güvenlik, konfor ve performans açısından %100 tatmin edecektir. Her açıdan mükemmel sıfatına layık bu muhteşem otomobil, sizlere güvenli ve mutlu bir sürüş keyfi yaşatacak. Kiralama süreci de oldukça kolaydır.
 
Mercedes E 250 4 Matic kiralama kararı aldıysanız, en doğru seçeneklerden birindesiniz demektir. İç ve dış tasarım açısından muhteşem özelliklere sahip bu otomobil beklentilerinizin çok üstünde bir verim sağlayacaktır. Çarpıcı görünümü ise E 250 modelini diğer sınıf modeller arasından hemen öne çıkarmakta. Ön kısım çok etkileyici tasarlanmış olup, kamaya benzer motor kaputu ve eşsiz güzellikteki far dizaynı izleyenleri ilk bakışta büyülüyor. 
 
360 derece bir bakışta sportif zarafetinin de dışarı yansıdığını hissediyorsunuz. E 250 kiraladığınızda otomobili kişiselleştirme imkânını da yakalayacaksınız. Kendi zevkinize göre rahat bir sürüş atmosferi için otomobilde en ince detaylara bile inilmiş. Motorun verimli performansı ve çevre dostu teknolojisiyle güvenli ve huzurlu bir sürüş sunan E 240 modelini çok beğeneceksiniz. Aynı zamanda kiralama süresince standart donanımda yer alan multimedya keyfini de yaşayacaksınız.