Tek Rent A Car

Mercedes S 350 cdi AMG Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mercedes Kiralama
Model
:
S 350 cdi AMG
Yıl
:
2013
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  
Mercedes, kesinlikle çoğumuzun rüyalarını süsleyen bir araçtır. Stil ve prestij denince ilk akla gelen marka olması ve model çeşitliliğinin fazla olması sebepleri ile kiralama konusunda en çok talep alan araçlardandır. Hangi sebeple kiralamış olursanız olun Mercedes S serisi her koşulda farkını yaşatır. Koltuklarının rahatlığından başlayıp iç mekânın şıklığı ve konforuna kadar pek çok avantajı iç görünüşünde, göz kamaştıran rengi, parlaklığı, tasarımı ile şıklığını dış görünüşünde göstererek büyüleneceğiniz yolculuklarda sizlere eşlik eder. 
 
 
Yakıttan ve zamandan tasarruf etmenize destek olur ve teknolojiye ayak uydurur. Rahatlığınızı ön planda tutar ve ister sürücüsü olun isterseniz diğer yolculardan biri olun konforlu seyahat imkânını her ikisine de sunmayı amaçlar. Arka koltukların değişebilen boyutunu, ön panelin kullanım rahatlığını da hesaba katarsanız gittiğiniz yolların her anını keyifle geçirmeniz daha çok mümkün olacaktır. 
 
 
Bütün bu donanım harikalarının yanı sıra, Mercedes S 350 AMG kiralama konusunda da diğer marka ve modellere rakip olmuştur. Uygun fiyat avantajları ile bu konforun sahibi olabilirsiniz. Bakım ve kontrolleri yapılan aracınızı sorunsuz olarak teslim alıp istediğiniz tarih aralığında kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun süreli kiralama sistemlerini de kampanyalı dönemlerde, avantajlı fiyatlarla kullanabilirsiniz.
 
 
Aracın kaskosunun rent a car firmanız tarafından yapıldığını unutmayınız. Karşılaşacağınız herhangi bir sorunda bu sigortadan faydalanabileceksiniz. Her zaman şıklığın, ekonominin yanında olmanız avantajlarınıza avantaj ekleyecektir.