Tek Rent A Car

Mini Cooper Countryman S Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Mini Cooper Kiralama
Model
:
Countryman S
Yıl
:
2014
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Benzin
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Günümüzde araç kiralama iş adamları tarafından iş gezileri sırasında ve ya düğün olduğunda gelin arabası yapmak için kullanılırken şimdiler de gezmek amacıyla keyifli ve kullanışlı arabalar kiralanmaktadır.

 

Özellikle bayanlar belirli bir süre gezecekleri mekânlar için sevdikleri ve hoşlarına giden arabaları kiralamakta ve kolay sürüş özellikleri aramaktadırlar. Uzun yolculuklar için de kullanışlı olabilecek, yakıt tüketimi açısından kişinin bütçesini zorlamayacak ve kişiliğinizi yansıtacak birçok araç kiralama şirketlerinde sizleri beklemektedir.

 

Son dönemlerin gözdesi Mini Cooper Countryman S kiralama özellikleri ile bayanların ilgisini çekmektedir. Mütevazı görünümü nedeni ile kendine tam bayan arabası dedirten mini Cooper 260 km/ sa azami hız sınırı ile acil durumlar da yetişeceğiniz yere kısa süre de varmanızı sağlarken 140 kW motor gücü ile de erkekleri etkilemeyi başarmaktadır. Günlük, aylık ve ya haftalık olarak kiralanabilen araçlar arasında yakıt tüketimi açısından bayanların ilgisini çeken arabalardan biri Mini Cooper olmaktadır.

 

Doğayı koruyan ve bilinçli kişiler için de Mini Cooper önemli bir adım atarak Karbon dioksit emisyonu konusun da bilgi vermeyi ihmal etmemektedir. Çevreyi korumak için önemli bir bilgi olarak bilinçli kişilerce dikkat edilmektedir. Uzun yolculuklar için Mini Cooper’ın diğer bir avantajı da bagaj kapasitesi olmaktadır. Büyük bavullarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz bagajı ile keyifli bir yolculuk Mini Cooper ile sizleri beklemektedir.