Tek Rent A Car

Nissan Qashqai Dizel Otomatik

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Nissan Kiralama
Model
:
Qashqai Dizel Otomatik
Yıl
:
2018
Motor
:
1600
Vites
:
Otomatik Vites
Kasa Tipi
:
Jeep
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Otomobil kiralama servisinden yararlanarak turistik ve iş seyahatlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Otomobilinizin olmadığı ya da aracınızı getiremediğiniz gezintilerde araç kiralama oldukça işlevsel avantajlar sunmaktadır. Araç kiralamanın avantajı yanında hangi araçla sürüş yapıldığının da önemi vardır. Yeni Nissan Qashqai size otomobil seyahatlerinizde eşsiz bir sürüş zevki yaşatacak, araç kiralama işleminizi çok verimli hale getirecektir.

 

Yeni Nissan Qashqai Dizel otomatik kiralama kararı oldukça isabetlidir. Peki, neden Yeni Nissan Qashqai diyoruz? Çünkü teknik özellikleri, performansı, iç ve dış donanım rahatlığı bakımından memnun kalacaksınız. Yeni Nissan Qashqai Dizel için kullanım rahatlığı, ergonomik üstünlüğü ve teknik performansı hakkında kısaca bilgi verelim. Yeni Nissan Qashqai düşük yakıt tüketimi ve güvenlik detaylarıyla öne çıkıyor. Ayrıca işçilik ve malzeme kalitesinin yüksek olduğunu da belirtelim. İlk dikkati çekense gösterge panelidir. 5 inçlik gösterge paneli gerçekten büyüleyici.

 

Buradan arayan numaraları görebilme, güvenlikle ilgili önemli uyarı ve öneriler, direksiyon mod tercihleri, navigasyona ilgili bilgiler yer almaktadır. Ayrıca renk seçenekleriyle gösterge panelinizi zenginleştirebilir, çalan şarkılarla ilgili bilgilere ulaşabilir, lastik basıncı, park sensörü gibi önemli uyarı ve bilgiler edinebilirsiniz. Özetle dijital gösterge paneli adeta bir laptop bilgisayar gibi çalışıyor.

 

Yeni Nissan Qashqai’ de güvenlik oldukça ön plana çıkmıştır. Kamera ve sensör sistemleri mükemmel şekilde tasarımlanmış, sekiz ayrı emniyet sistemi sayesinde güveni bir yolculuk için her şey düşünülmüş. Kısaca güçlü performanslı motoru ve güvenli sürüşüyle yolları yeniden keşfedin. Sahibi olmasanız da bu aracı kiralayarak harika bir sürüşün zevkini yaşayın.