Tek Rent A Car

Renault Fluence Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Renault Kiralama
Model
:
Fluence Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
1500
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Renault otomobil kiralamak için her zaman ideal seçim olmuştur. Yakıt tüketimi, yolda sorun çıkarmaması, özetle üstün Fransız teknolojisiyle gözde otomobil markalarından biridir. Renault Fluence modeli ise bu açıdan gayet iyi bir model seçimi olup, kompakt sedan kategorisinde oldukça olumlu eleştiriler almıştır.

 

Ülkemizde de üretilip ihraç edilen bu model ebat açısından Megane ikinci nesilden biraz daha büyüktür. 2009 yılında üretime giren Fluence bir bakıma Megane modelinin bir devamı niteliğindedir. Daha sonra makyajlanarak son marka tasarımlarla adaptasyonu sağlanmıştır. İkinci nesille birlikte şanzıman, motor, jantlar, ön çıta yapısı, frenler gibi aksamlarda değişikliklere gidildi. Ayrıca led farlarla otomobil tasarımı daha çekici hale getirildi.

 

Yeni Fluence ile EDC otomatik şanzıman daha güçlü bir performans getirdi. Böylece vites değişiklikleri çok daha akıcı hale geliyor, rahat sürüş ortamı veriyor ve CO2 salınımını daha aza indiriyor. Ayrıca yakıt tüketiminde de daha tasarrufa gidilmiş oldu. Eller Serbest Renault Kartı ise oldukça avantajlı bir özellik. Bir düğmesine basmanızla otomobili dilediğiniz şekilde kontrol edebiliyorsunuz.

 

Motorun çalışması, kapıların açılması gibi birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. 115 beygir gücündeki motor performansı da bir sedan olarak fazlasıyla tatmin ediyor. Elektrikli klima ise çift yönlü çalışıyor. Hava yastığı ile ilişkili olarak geliştirilen Fix4sure sistemiyle yolculuğunuz daha güvenli hale geliyor. Kiralaması da kolaydır. Özetle Renault Fluence dizel kiralama iyi bir sedan seçimi olacaktır.