Tek Rent A Car

Renault Fluence Dizel Otomatik

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Renault Kiralama
Model
:
Fluence Dizel Otomatik
Yıl
:
2016
Motor
:
1500
Vites
:
Otomatik Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Günümüzde birçok insan, özellikle de büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayanlar için araç sahibi olmak başlı başına bir sorun haline gelmekte diyebiliriz. İstanbul ve Ankara gibi kalabalık metropollerde yaşıyorsanız; trafik kazaları, yol yapım çalışmaları, iş saati çıkışları gibi birçok nedenden dolayı bazen saatlerce trafikte beklemek zorunda kalabiliyoruz.

 

Eğer bir araç sahibiysek o aracın; yıllık bakımları, sigortası, kaskosu yıllık vergisi ve muayenesi gibi birçok ek masrafla karşılaşmaktayız. Fakat araç satın almayıp sadece ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda araç kiralarsak, bütün bu vergi, masraf ve giderlerden muaf oluyoruz. Dolayısıyla araç kiralama çoğu zaman araç satın almaktan çok daha mantıklı bir eylemdir denebilir.

 

Kiralayacağınız aracı ikiden fazla kişiyle kullanmayı düşünüyorsanız, Renault Fluence Dizel Otomatik araçlar ihtiyacınızı rahatlıkla yerine getirebilecek modeller arasında bulunuyor. Dizel yakıt tüketimi geniş iç hacmi, üstün güvenlik donanımlarını bünyesinde bulunduran Renault Fluence, hem şehir içi hem de şehirlerarası kullanımlarda ekonomik yakıt tüketimi ile oldukça avantajlı bir araba.

 

Bireysel kullanımlardan ziyade 3 ve üzeri sayıda kişi ile seyahatlerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Renault Fluence, sessiz ve performanslı dizel motoru ile konforlu bir sürüş keyfi sağladığı gibi aynı zamanda uzun mesafelerde çok ciddi yakıt tasarrufunda bulunmakta. Aileniz için de son derece kullanışlı ve pratik olan Fluence, geniş bagaj hacmi ile de tüm eşyalarınızı rahatlıkla alabilmektedir.