Tek Rent A Car

Volkswagen Jetta Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Volkswagen Kiralama
Model
:
Jetta Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
1600
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Herkes bir araba sahibi olmak ister. Kimi sahip olurken kimi sahip olamaz ama buna da bir çözüm var. Araba kiralayarak istediğiniz araca kolayca kavuşabilirsiniz. En çok kiralanan araçlar arasında bulunan Volkswagen Jetta, çok konforlu ve kullanımı çok rahat bir arabadır. Herkes rahat ve lüks arabaya binmek ister öyleyse sizinde Volkswagen Jetta Dizel kiralama zamanınız gelmiş demektir.

 

Ayrıca dizelli oluşuyla da benzinli araçlara göre daha az yakıt harcar. Yakıt tasarrufu bir araç olmasının yanında harika müzik sistemi, leke tutmaz koltukları ve performansı ile herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Kimi alır alamayanlarda kiralar. Uzun süreli ya da kısa süreli günlük kiralayarak sizlerde sevdiklerinizle en özel günlerin tadını konforlu ve güvenle çıkarabilirsiniz.

 

Ayrıca aracın renkleri de çeşitlilik göstermektedir. İstediğiniz rengi seçmekte özgürsünüz. Eskiden araç kiralamak kadar zor ve uzun süren bir iş yokmuş ama artık ehliyetinin olması araba kiralaman için yeterlidir. Volkswagen Jetta dizeli diğer araçlardan ayıran özellikler ise ön koltuklarda bulunan bel desteğidir. Araçta otururken asla rahatsızlık çekmezsiniz.

 

Ayrıca servis ağı çok geniş bir araçtır. Bu yüzden servislik bir durum olursa kolayca götürebilirsiniz. Sade bir iç dizaynı var fakat herkesi kendine hayran bırakabilecek nitelikte. Peki ya siz hala Volkswagen Jettayı deneme fırsatı bulamadınız mı o zaman ehliyetinizi alıp çok ama çok cüzi bir miktara sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.