Tek Rent A Car

Yeni Bmw 3.20 d Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
3.20d Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Hem tasarım hem de performans olarak ayrı bir yere sahip olan BMW 3 serisi araçları, oldukça uygun fiyatlar ve tam kasko seçeneği ile isterseniz günlük olarak isterseniz daha uzun vadeli sürelerde kiralayabilirsiniz. Eğer bir aracınız yoksa düğün ve davetler gibi özel günler için Yeni Bmw 3.20 d Dizel Kiralama işlemi ile istediğiniz süre aralığında hem uygun fiyatlar ile kiralayabileceğiniz bir araç hem de lüks ve şık bir arabaya sahip olabilirsiniz.

 

BMW’nin 3.20 dizel modeli modern ve sportif dış dizaynı ve karakteristik BMW çizgileri ile üst düzey bir araç olduğunu gösteriyor. Üstün sürüş ve güvenlik donanımlarının standart olarak bulunduğu BMW 3 serisinde, geri görüş kamerası ve çok yönlü şerit çizgileri park etme konusunda sıkıntı yaşayanlar için büyük kolaylık sağlıyor. Aracın sağ, sol, ön ve arkasında bulunan akıllı sensörler ile oldukça dar aralıklara bile rahatlıkla park edebileceksiniz.

 

BMW Twin Power Turbo teknolojisine sahip dizel motoru sayesinde BMW 3.20, özellikle düşük devirlerde yüksek tork üreterek sakin kullanımlarda ciddi bir yakıt avantajı sunuyor. 8 ileri otomatik vites seçeneği ile son derece yumuşak vites geçişleri yakalanarak oldukça rahat ve konforlu bir sürüş keyfi sağlanıyor. BMW 3.20 Şehir içi kullanıma uygun olmakla birlikte hafta sonu için şehir dışı seyahatlerinizde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir araç