Tek Rent A Car

Bmw 5.25d X-Drive Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
BMW Kiralama
Model
:
5.25d X Drive Dizel
Yıl
:
2016
Motor
:
2000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

BMW otomobil sürmek Alman teknolojisinin tüm içselleştirilmişliğini adeta ruhumuzda hissetmektir. BMW eşsiz yol tutuşu, üstün performansı, hassas güvenlik sistemiyle sürücü ve yolculara rahat bir yolculuk sunar. Bütün bunlar BMW araç kiralamak için başlı başına nedendir.

 

BMW birçok serisiyle gündemini her zaman korumuştur. 5 serisinin ise kendi iç segmentlerinde çok özel bir yeri vardır. Orta üst sınıfa giren bu otomobil serisi 1972 yılından bu yana müşterileriyle buluşmaktadır. Sedan ve touring tasarımlarından birini tercih edebileceğiniz bu serinin diğer iki önemli rakibiyse şunlardır: Audi A6 ve Mercedes E sınıfı. BMW araç kiralamak için 5 serisi ideal bir seçimdir. Daha geniş ve konforlu bir üst sınıfta sürmek amaçlıdır.

 

BMW 525d X-Drive, dış donanım açısından beklentilerinizin üstünde bir konfor ve ergonomik rahatlık sunuyor. Eğilimli bir yapıya bürünmüş led farlar opsiyonel sunuluyor. Ön ızgaralar uzaktan dinamik bir izlenim bırakarak otomobilin arda kalan zarafetiyle bütünleşmiş. Aynı zamanda sportif öğelerinde yer yer çıktığı dış tasarımla karşılaşacaksınız. İç tasarımda ise; üstün kalite, ergonomiklik, kaliteli işçilik ve malzeme kullanımı her detayda kendini gösteriyor.

 

Verimlilik açısından ise 218 beygir gücü ve 2,0 litre motor hacmiyle size üstün bir sürüş zevki yaşatacaktır. Aerodinamik yapısı da yakıt tüketimini azaltıcı yönde tasarlanmış. Gece görüşü, dokunmatik iDrive özelliği, park etme sistemi, kameraları ve daha birçok özelliğiyle BMW 525d X-Drive kiralama sizin için ideal bir seçenektir. Kiralamada da kolay bir prosedür sizi bekliyor olacak.