Tek Rent A Car

Hyundai Accent Blue Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Hyundai Kiralama
Model
:
Blue Dizel
Yıl
:
2018
Motor
:
1600
Vites
:
Düz Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Hyundai Kore üretimli ve Kore merkezli bir araba üreticisi firmasıdır. Avrupa'da ve uzak doğuda başladığı maratonda Türkiye’de de müthiş bir ivme yakalamış şekilde devam etmektedir. Bu devamı birçok kategori ve sınıfa ait özel tasarımlı araçları ile sağlamaktadır. Lüks sınıfın vazgeçilmezleri arasında bulunabilecek otomobillere de sahip iken daha çok aile ve öğrenci odaklı araç kategorisine de son zamanlarda daha çok yüklenen hyundai yetkilileri bu kategoride accent modeli ile de büyük başarı sağlıyor.

 

Araç kiralamak isteyenlerinde daha çok tercih ettiği Hyundai Accent Blue Dizel Otomatik Kiralama adına yapılacak bir kaç günlük otomobil kiralaması sizleri artı bir şekilde tasarruflu halde geri dönüşü olacaktır. Çünkü bu araç hem duruş ve estetik güzelliği ile dikkat çekerken, hem de geniş kabin ve bagaj hacmi ile de gözleri dolduruyor. Seyahate ve ya tatile çıkmak isterseniz yapmanı gereken tek şey hyundai accent kiralayıp avantajlı yollar ile tatili tamamlamak olsun.

 

İç döşemelerinin güzelliği, ön konsolun modernliği ve rahat sürüş keyfinin tadına varmanız için yaratılmış olan otomobil sınıfındaki pek çok aracı sollamaktadır. İster duruş bakımından olsun isterse de mekanik bakımından her ayrıntısında ince detayların işlendiği aracı cazip ödeme fırsatları ile kiralayabilirsiniz. Üstelik çek, senet, fatura, kasko vb. ayrıntılara fazla takılmamak şartı ile mümkündür.