Tek Rent A Car

Hyundai Elantra Dizel Otomatik Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Hyundai Kiralama
Model
:
Elantra Dizel Otomatik
Yıl
:
2018
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Kısa süreli de olsa araca ihtiyacı olan kimselerin tercihidir otomobil kiralamak. Kiralanacak olan araba, kiralayan kimsenin beğenisine göre şekillenerek seçilmesi sebebiyle gayet önemlidir. Eğer araç kiralamayı düşünen kimse, sürüş kolaylığının yanı sıra sadeliğe de önem veriyorsa, bu kriterlerine uygun aracı kiralaması uygun düşmektedir. Bu tarz görüşü ve düşüncesi olan kimseler için Hyundai Elantra dizel otomatik kiralama seçeneği, kiralama konusunda atılacak en uygun adım olacaktır.

 

1582 CC silindir hacmi, 125 HP beygir gücü, 280 NM maksimum tork, 190 km maksimum sürati ile Hyundai Elantra, 0 - 100 km arası 11,5 sn de hızlanmaktadır. 48 lt lik yakıt deposu bulunan araç, şehir içi 7,7 lt, şehir dışı 4,7 lt yakıt tüketimi, ortalama olarak da 5,8 lt yakıt tüketimi yapmaktadır ve km başına 28 kuruşluk harcama yapmaktadır. 4550 mm uzunluğu, 1775 mm genişliği, 1445 mm yüksekliği olan Hyundai Elantra' nın boş ağırlığı 1383 kg gelmektedir. 485 lt bagaj hacmi bulunan araç, sedan karoser tipidir.

 

Ek olarak ABS, EBD, ESP, TMPS gibi sistemler de bulunan araç, oldukça tercih edilen bir otomobildir. Eğer sadelikten hoşlanan bir yapınız bulunuyorsa ve bunun yanı sıra sürüş kolaylığını tercih ediyorsanız , araç kiralamada Hyundai Elantra dizel , tam size göre bir araçtır .