Tek Rent A Car

Porsche Cayenne Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Model
:
Cayenne Dizel
Yıl
:
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Suv
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Son yıllarda geçmişe nazaran araç kirama işlemleri çok fazla artmıştır. Arabası olanlar bile farklı bir markayı sırf merakından ya da denemek istediğinden kiralayabiliyor. Çoğumuzun hep sahip olmak istediği Porsche serisi ile sizlerin karşısına çıkıyoruz. Porsche Cayenne Dizel Kiralama denilince akla hem konforun zirvesi geliyor hemde dizel olmasından kaynaklanarak ucuz bir yakıt seçeneğiyle kiralama süresince keyfini sürebilirsiniz.

 

Porsche Cayenne alacaklar içinde arabayı kiralamak hem aracı test etme fırsatını size veriyor hemde extra lüks özellikleriyle başınızı döndürerek mükemmel bir yolculuk yapmanıza olanak sağlıyor. Aracın iç dekorasyonu rahatlığın ve lüksün göstergesi olarak dış tasarımı ise sizler için en mükemmel görünüme bürünmenizi sağlıyor. Bu otomobili kiralamak için çok cüzi bir miktara sahip olmanız ve b2 ehliyete sahip olmanız gerekmektedir.

 

Yaşınız ne olursa olsun özel günlerinizde bu aracı kiralayarak eğlenebilirsiniz. Son teknolojiyle dizayn edilmiş müzik sistemiyle eğlenebilirsiniz ve rahat koltukları sayesinde arkanıza yaslanıp yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Bizler sizler için araç kiralamayı kolaylaştırdık.

 

Sadece belgelerinizi imzalayarak aracın keyifli bir şekilde sürebilirsiniz. Bütün araçlarımızın bakımı yapıldığı için güvenlik açısından her türlü tedbir alınmış durumdadır. Lüks araç sınıfının en üstlerinde bulunan Porsche Cayenne ile sıradan bir sürüş yerine tutkulu bir şekilde aracınızı kullanacağınıza eminiz. Sizler de Porsche gibi lüks arabaları keşfetmek istiyorsanız sadece bize uğramanız yeterli.