Tek Rent A Car

Porsche Panamera Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Model
:
Panamera Dizel
Yıl
:
2015
Motor
:
3000
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Hatchback
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Türkiye'de son yıllarda araç kirama çok fazla artış göstermektedir. Üstelik eskiden sadece arabası olmayanlar kiralarken artık araba sahibi kişilerde farklı türde araçları denemek istiyor. Bundan dolayı sürekli olarak günlük ya da haftalık olarak araba kiralanıyor. Böylece yeni lüks araçları deneme fırsatını bulabiliyoruz. Araba meraklıları için değil lüks sevenler içinde iyi bir şeydir. Örneğin Porsche Panamera Dizel kiralama denildiğinde çoğumuz imkânsız gözüyle bakar.

 

Ama artık belli araç kiralama merkezlerinde çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Üstelik dizel olmasından dolayı seyahatiniz boyunca size masrafta çıkarmayacaktır. Lüksün ve konforun adı denilince Porsche aklımıza gelmektedir. Eşsiz müzik siste mi ve müthiş rahat koltukları sayesinde hayalini kurduğunuz yolculuk sizler için daha mükemmel bir hal almaktadır. Diğer otomobillerde ayrılmasını sağlayan birden fazla özellik var.

 

Gerek hızı olsun gerekse yıllardır en lüks otomobiller arasında zirvede olması olsun. Bu tür özellikleri saymak yerine koltuğa oturmanızı ve bu lüks aracın keyfini çıkarmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca eskiden araç kiralama çok meşakkatli bir işti. Artık ehliyetinizi alarak belgeleri imzalamanız yeterli olacaktır.

 

Özel günlerinizde sevdiklerinizle çok güzel anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır. Kısa süreliğine bile olsa hayatınızda unutamayacağınız anları yaşayacağınıza eminiz. Porsche Panamera kiralamak isteyenler hiç vakit kaybetmeden bizlere uğramalıdır. Çünkü hala bu zevki yaşamadıysanız hayatınızda çok büyük bir eksiklik var demektir.