Tek Rent A Car

Volkswagen Jetta Dizel Otomatik Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Volkswagen Kiralama
Model
:
Jetta Dizel Otomatik
Yıl
:
2016
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Volkswagen markası tasarımcılarının, sizlerin araç kullanırken en güzel duyguları hissetmeniz ve bu hissettiklerinizden mutlu olmanız için üzerinde çok uzun mesailer harcayarak yarattıkları Volkswagen Jetta Dizel Otomatik aracı ile mükemmeli yaşayacaksınız.

 

Türkiye`de Lüks Araç Kiralama konusunda birçok firma siz değerli müşterilerine en iyi koşullarda hizmet vermek için yarışmaktadır. Volkswagen Jetta Dizel Otomatik Kiralama ile araç kiralamadaki güvenilirliği ve keyfi yaşarsınız. Kiralayacağınız Volkswagen Jetta' nın tüm periyodik bakımları yapılmış olarak en düşük km'de size teslim edilir. Kiralayacağınız aracın kaskosu da bulunmaktadır. Bu sizleri herhangi bir kaza halinde garantiye alan en önemli unsurdur. Bazı araçlarda uydu takip sistemi ve güvenlik sistemleri de bulunmaktadır. Bu da sizin güvenliğiniz için düşünülmüş olan en önemli ayrıcalıklardan biridir.

 

Volkswagen Jetta Dizel Otomatik araç, sahip olduğu birçok özellik ile diğer araçlardan farkını size hissettirecek. Dizel yakıt ile yakalanan düşük yakıt tüketimi performansı sağlanmış olan araçta, otomatik vites ile sürüş kolaylığını yaşayacak, arka koltuk asimetrik olarak katlanarak size gerektiğinde ekstra bir bagaj alanı sağlayacaktır. Aracın normal bagaj kapasitesi de piyasadaki birçok araca göre çok daha geniş ve kullanışlı bir alana sahiptir. Araçta bulunan tam otomatik klima sistemi ile öndeki yolcu ile sürücünün ısı ayarlarını ayrı ayrı yapabilirsiniz.

 

Yine yolcuların güvenliği için hem ön hem arka yolcular için hava yastıkları konulmuş olan araçta tamponlara monte edilen ultrasonik sensörler vasıtasıyla park yaptığınız sırada sinyal alarak arkadaki engele yaklaştığınızda ses yükselir. Böylelikle aracınızı çok daha kolay park edebilirsiniz. Araçta bulunan halojen farlarla geceyi gündüz gibi yaşarsınız. Her türlü hava koşulunda mükemmel bir görüş sağlamaktadır. Eğer kiralamanızı tatile giderken yapmayı planlıyorsanız, yolculuğunuzun rahat ve konforlu geçeceğini garantilemişsiniz demektir.