Tek Rent A Car

Rent a Car Kaskosu

Gerçek ve tüzel kişiler adına düzenlenen rent a car kaskolar araç sayısı bulunmaksızın tek bir araç için bile düzenlenebilen, muafiyetli kasko ile yani hasar anında olay başına sigortalıya düşen ödeme miktarı ile hem rent a car firmasına ait aracı hem de siz değerli müşterilerimizin cebinden tek bir kuruş çıkmadan hasarın veya kaza yahut ölümlü kazanın maddi ve manevi zararını karşılaması adına önem taşımaktadır.

Kaskosu yaptırılmamış aracı kiralamayın. Zira kasko ile olası kazalarda siz değerli tüketicilerin maddi manevi kayıplar yaşamasına engel konulmuş olur. Güvenli seyahat etmenizi sağlar ve yasal yükümlülükleri ortadan kaldırarak olası durum ve zararlarda devreye maddeleri ile kullandığınız aracın kaskosu girer.

Rent a car kaskosu bu sektörde hizmet veren tüm firmaların yaptırması gereken ve zorunlu olduğu bir işlemdir. Kasko ile tüm araçlar güvence altına alınarak siz değerli tüketicileri zor durumda bırakmamaktadır. Sizlerde araç kiralarken mutlaka bu konu ile ilgili firmadan bilgi almalısınız. Diğer kasko poliçelerine göre rent a car kaskosu daha kapsamlıdır.

Bunun nedeni kiralanan araçların sürekli olarak sürücülerinin değişmesi, kaza, hasar, hırsızlık gibi olası durumların daha fazla yaşanması nedeniyle her iki tarafı da mağdur etmemektir. Kiraladığınız araç ile sorun yaşamamak adına mutlaka firmanızdan bilgi alın ve kasko sigortası yaptırmamış firmaları kesinlikle tercih etmeyin. İnsan güvenliği her şeyden daha önemlidir unutmayalım.