Tek Rent A Car

Vizyon

Araç kiralama denilince akla gelen ilk isim olmak. Müşterilerimize sürekli artan bir hizmet kalitesi vermektir. Her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak hizmet sunmak. Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almak. Her zaman en tecrübeli ve en dinamik kadroyla çalışmaktır. Sektördeki eksiklikleri her zaman ilk fark edip ilk çözüm getirenlerin başında olmak.

Müşterilerimize en iyi şartlarda araç kiralamaktır. Globalleşen dünyada dili, dini, ırkı, rengi ne olursa olsun ülkemizde arada bir köprü görevi görmek ve katkıda bulunmak. Her zaman için önce müşterilerimize sonra ülkemize fayda sağlamak. Güvenilir, ekonomik, konforlu, temiz ve olası sorunlarla karşılaşıldığında en hızlı müdahaleyi ve çözümü sunan öncü bir firma olmak.

Çağdaş sorumluluk anlayışı ile hizmet vermek. Müşteri beklentilerini en hızlı tespit etmektir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ve devam ettirebilmektir. Hizmetlerin etkinliğini sürekli arttırmayı hedeflemektir. Çalışanlarımızın da huzurlu bir çalışma ortamında en verimli şekilde çalışmalarını ve müşterilerimize daha iyi yardımcı olmalarını sağlamak.

Yasal şartları ve mevzuat şartlarını yerine getirerek prosedürlere uygun çalışmak ve bununla birlikte müşteri şartlarına da uygun şekilde çalışma sağlamak. Kısa ve uzun vadede araç kiralama firması olarak en geniş filoya sahip olmak. Taraflar için ekonomik karlılığı her zaman yaratmak. Rekabetçi ve yenilikçi yapımızı güçlendirmektir. Kaliteli, yenilikçi fikirlerimizle örnek olmaktır. Müşterilerimizle kurduğumuz iletişimi ve sağladığımız faydayı sürekli iyileştirmek ve istikrarımızı bozmadan güçlendirerek yola devam etmek en temel vizyonlarımızdandır.