Tek Rent A Car

Teslimat

Araç kiralama çok önemli bir aşamadır. Bu aşama en az araç sahibi olmak kadar önemlidir. Araç kiralarken kişinin herhangi bir sabıka kaydına sahip olmaması, ehliyet sıralamalarından birisine sahip olması ve eğer yabancı ise pasaportunun bulunması gerekmektedir. Araç kiralayan kişinin de kiralayacağı araca özenle bakarak ve aracın muayene belgelerine baktıktan sonra kiralaması gerekmektedir. Kişi aracı kiralamaya gittiğinde bir sözleşme yapılmaktadır.
 
Bu sözleşmeye göre kişi araç kiralamadan aldığı aracı nasıl aldıysa öyle devretmesi önerilmektedir. Bu yüzden kişinin bilgilerine ve ehliyet durumuna bakıldıktan sonra araç devredilmektedir. Araç kiralayan kişi sözleşmede kiralama süresini belirtmekte ve bu süre aşamasına göre kira bedeli değerlendirilmektedir. Bu süre içerisinde kişi istediği kadar aracı kullanabilmektedir. Kişi kullanma süresince araca kendisininmiş gibi bakarak araca bakması gerekmektedir. 
 
Aksi takdirde olacak olan bütün kazalardan kişinin kendisi sorumludur. Araçlar sigortalanırken belirli aşamalara kadar sigortalanmaktadırlar aksi takdir de aracın bütün sorunları araç sahibine aittir. İşte bu devrede aracı alan kişi bunu üstlenmektedir. Sizlerde araç kiralamak istiyorsanız bütün olasılıkları düşündükten sonra aracı kiralayın. Ve aracı kiralama süresi boyunca onun sizin malınızmış gibi davranarak onu aynı haliyle teslim edin. 

 

Kiralama süresi bittikten sonra araç, araç kiralama şirketine götürerek teslim edilmekte ve yapılan sözleşme karşılıklı olarak iptal edilmektedir. Bu işlemlerin ardından üzerinize hiçbir şey düşmeden aracı teslim edebilir ve oradan ayrılabilirsiniz.

 

 

TESLİMAT:

Araç, Rezervasyon sırasında tarafımıza tebliğ ettiğiniiz resmi fatura adresi veya vergi levlasındaki adrese ücretsiz teslim edilir.

 

GERİ BIRAKMA:

Kiralamış olduğunuz aracı, yurt dışı müşterilerimiz İstanbul Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı na

diger müşterilerimiz şubelerimize teslim edebilir.