Tek Rent A Car

Renault Clio Otomatik Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Renault Kiralama
Model
:
Clio HB Otomatik
Yıl
:
2023
Motor
:
1000
Vites
:
Otomatik Vites
Kasa Tipi
:
Hatchback
Yakıt Tipi
:
Benzin
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Renault Clio HB Kiralama

Otomatik Şanzıman (Vites) / Dizel

 

Adresinize ve Havalimanlarına ücretsiz araç teslimatı
Minimum Kiralama Süresi : 3 Gün'dür.

 

Araç kiralamak isteyenler için Renault markası her zaman ilk tercih edilen araç markalarının başında gelmiştir. Bunda markanın güvenilir ve üstün performansa sahibi motora sahip olması ve yine yakıt konusunda oldukça düşük harcamalara sahip olması. Ayrıca araç modelleri bakımından da Renault çok modern ve şık çizgilere sahip göz alıcı ve dikkat çekici modellere imza atmaktadır.

 

Tek Rent A Car olarak araç filomuzda bulundurduğumuz Renault Clio HB Otomatik modeli araç kiralamayı tercih eden tüm müşterilerimizin önemle rezervasyon önceliği verdiği araç modelidir. Aracımız Dizel yakıt ve otomatik şanzımana sahiptir. Yani hem yakıtta cimri, hem de kullanımda kolaylık sağlayan otomatik vites özelliğine sahiptir.

 

Renault Clio HB'in aracı kiralayanların en çok beğendiği bir diğer özelliği ise aracın dış görünümünde ki aksesuarlardır. Araca farklı bir modern ve şıklık katan çamurluk ve stop lambaları estetik duruşu ile araca çok farklı bir hava katmaktadır.

 

Kiralık Clio HB araçlarımızı İstanbul içi ücretsiz adrese anahtar teslim hizmeti ile sizlere sunuyoruz. Dilediğiniz konuma aracınızı biz getiriyor ve araç başında kiralama sözleşmesi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kiraladığınız andan itibaren 7/24 yol yardım ve müşteri hizmetlerimizden, rent a car kaskosu güvencemizden yararlanabiliyorsunuz.

 

Aracın en çok tercih edildiği ilçelerin başında Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar ve Kadıköy gelmektedir.

 

 

 

Aracın öne çıkan teknik özellikleri;

 

ÇEKİ DEMİRİ Çeki demiri , yoğun kullanım için tasarlanmıştır ve 900 kg’ye kadar yük çekebilir. Şık tasarımı ve gereğinde sökülebilen mafsalı aracınızın estetiğinin korunmasını sağlar.

 

ÖN VE ARKA PAÇALIKLAR Çamurluk paspasları sıçrayan çamur, çakıl ve yabancı maddelere karşı karoseri korur. 

 

SİS FARI YUVALARI Aracın ön yüzünün dinamik ve sportif görünümünü pekiştirir. ARKA RÜZGARLIK Aracınıza tam anlamıyla sportif bir görünüm kazandırmak için, güçlü karakteriyle fark edilen bu Sport rüzgar siperini seçin. 

 

KAPI EŞİK KAPLAMALARI Aracınızın girişini şık bir şekilde korumak için mükemmel görünüm sağlar. 

 

NAVİGASYON Navigasyon cihazınızla belirlenen bir noktaya en kısa ve en optimum yol güzergahı tespit edebilir, sesli ve görsel yönlendirmelerle hedefe doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

Aracın Başlıca Boyutları;


Toplam uzunluk 4062 mm
Bagaj kapağı açık yüksekliği (yüksüz) 1920 mm
Toplam genişlik (kapı aynaları dahil) 1945 mm
Bagaj kapasitesi300 L