Tek Rent A Car

Volkswagen Passat Dizel Kiralama

ARAÇ ÖZELLİKLERİ
Marka
:
Volkswagen Kiralama
Model
:
Passat Dizel Otomatik
Yıl
:
2020
Motor
:
1600
Vites
:
Tiptronic Vites
Kasa Tipi
:
Sedan
Yakıt Tipi
:
Dizel
BAŞVURU FORMU
Alış Yeri
iade Yeri
  

Özellikle şirketler için araç satın almaktan çok daha avantajlar yaratan araç kiralama, son zamanlarda birçok kişi ve şirket tarafından tercih edilmektedir. Araç satın almak isteyen şirketler bunu ya öz sermayelerinden karşılamak zorunda kalıyorlar ya da kredi kullanarak araç alıyorlar. Bu şekilde hem karlılık oranı düşürülmekte hem de gereksiz yere borç görünmektedir.

 

Kiralanan araçlarda sigorta ve vergi gibi giderler aracın kira ödemesi içerisindedir ve bu giderler kiralayan tarafından karşılanır. Araçların kaskosu, sigortası, motorlu taşıtlar vergisi ve bakımları kiralayan şirket tarafından takip edilir ve siz bu yük ile hiç bir zaman uğraşmak zorunda kalmazsanız. Böylelikle araç bakım ve kontrolleri için siz boş yere zaman kaybetmek durumunda kalmazsınız.

 

Aracınızda meydana gelen her hangi bir arıza ya da kaza durumunda yerine anında yeni bir araç tahsis edilir ve siz bu durumdan da etkilenmezsiniz. Aylık kira bedellerini her ay gider olarak yazabildiğiniz gibi ödediğiniz KDV’yi ve araç için yaptığınız her türlü masrafı gider olarak gösterebilirsiniz.

 

2020 Model Yeni Volkswagen Passat Dizel Kiralama, tüm bu sebeplerden dolayı özellikle uzun vadeli kiralama işlemlerinde çok daha fazla avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajların farkında olan birçok kişi araç satın almak yerine, kiralama olayına yönelerek maliyetini düşürmektedir. İstediğiniz sayıda araç kiralayarak bu olanaklardan sizde faydalanabilir, zahmetsiz bir şekilde kullanmak istediğiniz aracın sadece sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.